Dywan do jadalni

Posted on Posted in Bez kategorii

Elegancki dywan znacząco wpływa na estetykę aranżacji wnętrza. Dywan w sypialni, salonie, przedpokoju to standard, ale co myślicie o dywanie w jadalni?

Wielu z Was pewnie skrzywi się na ten pomysł, no bo plamy, okruchy i w ogóle. To prawda, że zachowanie czystości w jadalni, szczególnie gdy są dzieci, może graniczyć niemalże z cudem;) Wystarczy jeden rodzinny posiłek, a na dywanie znajdziemy wszystko co mieliśmy na talerzu. Ale jeśli nasze dzieci jedzą „staranniej” lub tez nie mamy dzieci, to możemy pokusić się o ciekawy dywan do jadalni. Oczywiście do jadalni nie będzie pasował dywan typu shaggy, bo zginiemy marnie;) Ale jest tyle rodzajów surowca, z którego wykonywane są dywany, że z pewnością znajdziemy coś dla siebie. Jakie są zalety posiadania dywanu w jadalni?

Oczywiście przyjemnie jest posiłek mają stopy postawione na czymś miękkim, zamiast na chłodnych panelach. Gdy przychodzą goście nie musimy martwić się o dodatkowe kapcie. A poza tym jadalnia wygląda elegancko i subtelnie jeśli stół i krzesła soją na dywanie. Czy dywan pasuje także do nowoczesnej aranżacji jadalni? Jak najbardziej! W jadalni urządzonej w stylu minimalistycznym ciekawe ociepli wnętrze. Nie wybierajmy od razy jakiegoś rzucającego się w oczy wzoru. Może być dywan stonowany, w kolorach bieli czy szarości z wełny lub bawełniany.  Przekonajcie się sami. Wrzucam kilka zdjątek;)

dining-room-397197_640

dining-room-881127_640

dining-room-1158266_640

interior-design-2047072_640

kitchen-2400367_640

living-1733750_640

Dodaj komentarz