Zawalcz o swoje wnętrze w stylu 'sleek glam’

Posted on Posted in dywany - aranżacje

Co przychodzi Ci na myśl, gdy słyszysz słowa 'sleek glam’? Czy widzisz ponadczasowy,m elegancki styl, który jest charakterystyczny dla ekskluzywnych wnętrz? My możemy dodać coś jeszcze: przypuszczalnie szybko się z nimi nie pożegna. Sleek glam to jasne i minimalistyczne projekty osadzone w neutralnej kolorystyce. Urok i estetyka tych  wnętrz zjednuje sobie odbiorcę od pierwszego  momentu. Ich szyk nie przemija, a twój dom nie straci na  klasie.

Co stanowi esencje tego nurtu? Sleek glam mieści w sobie pojemność słowa ekskluzywność. Nie do końca jest w tym prostota, ale na pewno wyrafinowanie. Połysk naniesiony na detale i ekstrawaganckie wykończenie tworzy niepowtarzalność a zarazem ponadczasowość projektów.

Jeśli potrzebujesz wnętrza, w którym te wszystkie elementy spójnie się ze sobą łączą, znalazłaś styl dla siebie. Ten styl jest nastawiony na integracje ze zmysłami. Nie tylko tworzy pomieszczenie, ale zarówno atmosferę. Na wysoki standard stylu, który oczywiście można też wykonać w wersji budżetowej choć nadal efektownej, składają się ekskluzywne dywany shaggy, liczny połysk, kryształy i lustra, metaliczne wykończenia i ekskluzywne tkaniny.

Paleta kolorystyczna

Jest to odważny styl i pełen wyrafinowania z dbałością szczegół. Jednym z kluczy do jego sukcesu jest niezwykła równowaga na poziomie kolorystycznym. Pomimo charakteru ma w sobie wiele z powściągliwości. Dzięki temu nie przytłacza, pomieszczenie nie staje się toporne ale niesie w sobie ciężar luksusu, którym dobrowolnie się otaczamy.

Metaliczna oprawa głównie zorientowana jest na odcienie złota i srebra. Ponieważ stanowi ona bazę wyjściową projektu wraz z odcieniami różu i bieli, w projektach możemy odnaleźć tego całkiem sporo. Do podstawy kolorystycznej oprócz wspomnianych kolorów należy włączyć szarości i kremy w neutralnych odcieniach.

Liczy się dywan

Dywan w projekcie sleek glam to po prostu 'must have’. Nie koniecznie chodzi o skomplikowane wzory naniesione na drogie włókno. Raczej o to drugie, czyli ekskluzywne runo, które dodatkowo spotęguje doznanie luksusu. Już nie tylko wizualnie ale również empirycznie Dotyk luksusu, to jakość i rodzaj runa. Wełna w odpowiednio dobranej kolorystyce spotęguje wydźwięk całego projektu, jeśli nie pominiesz przy tym mebli.

Podsumowując, cały szyk tego stylu polega na odpowiednim dobraniu szczegółów. Dodatki nie osiągają kompromisu ale równoważą, większe płaszczyzny projektu, wprowadzając do niego komfort i elegancję. Poprzez obecność istotnych detali tj poduszki, błyszczące elementy i wazony ze świeżymi kwiatami, projekt ukazuje swoją kobiecą naturę.

Dodaj komentarz